imgsr

PEUGEOT 108 5 дверей
352100 грн * від

108 5 дверей

Розкішний та елегантний, оригінальний і помітний, створений спеціально для міського стилю життя, компактний PEUGEOT 108 доступний в Україні!

4 ПРИЧИНИ ОБРАТИ PEUGEOT 108

1.РОЗКІШНИЙ ТА ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙН

PEUGEOT 108 є яскравим прикладом стилю й елегатності. Його сучасний вигляд, багатий динамічними лініями та цікавими деталями, збирає заздрісні погляди, де б ви не опинилися. Вісім кольорів кузова, вісім тем оформлення кузову та три варіанти оформлення салону, здатні вдовольнити будь-які ваші забаганки. 

2.ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Кожен знайде саме свій PEUGEOT 108!
Завдяки восьми кольорам та темам оформлення кузова, а також розмаїттю варіантів оформлення інтер'єру, PEUGEOT108 якнайкраще відповідатимк вашій особистості та смакам. Аби створити PEUGEOT 108, який відображає справжнього вас, сміливо обирайте з-поміж доступних кольорів, матеріалів, стилів і оригінальних штрихів як ззовні, так і всередині. 

Дайте волю творчій натурі в стильному PEUGEOT 108 - нема кращого способу виділитися з натовпу!

3.MIRROR SCREEN

З надсучасним обладнаннямPEUGEOT 108  є вашою перепусткою до нової ери технологічності!

Великий сенсорний екран дозволяє бачити та керувати всією необхідною для водія інформацією. А інноваційна функція Mirror Screen  перетворює його на віддзеркалення вашого смартфон.

4.MIKA ТА КОЛЕКЦІЯ 108: НАЙКРАЩИЙ ДУЕТ ДЛЯ МІСТА

Нова колекція PEUGEOT та популярний британський співак МІКА мають стільки спільного! Додайте яскравих кольорів та музики  в життя мегаполісу!

ФОТО ТА ВІДЕО

Компактний, розкішний і елегантний Peugeot 108 почувається в великому місті, наче риба в воді.

ВИШУКАНИЙ ТА ЕЛЕГАНТНИЙ

PEUGEOT 108 є яскравим прикладом стилю та елегантності. Його урабністичний вигляд, багатий динамічними лініями та цікавими деталями, збирає заздрісні погляди, де б ви не опинилися.

PEUGEOT 108 кидиє виклик вуличному руху. Його стильна передня частина вселяє впевненість. Вона незвично серйозна для свого сегменту, адже в її образі домінує зухвала решітка радіатора.

СВІТОВИЙ ПІДПИС

Фари PEUGEOT 108 впізнаються миттєво та залишають незабутнє враження. Високотехнологічні фари головного світла демонструють стильний баланс чорного та хрому, а їхнє LED-обрамлення є однією з ключових складових стрімкого урбаністичного вигляду авто. Задні ліхтарі, протитуманні фари та ліхтарі, що сигналізують про рух назад, створюють фірмовий ефект трьох пазурів лева.  

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Кожен знайде свій PEUGEOT 108! Завдяки восьми кольорам та темам оформлення кузова, а також розмаїттю варіантів оформлення інтер'єру, PEUGEOT 108 якнайкраще відповідатиме вашій особистості та смакам. Аби створити PEUGEOT 108, який відображає справжнього вас, сміливо обирайте з-поміж доступних кольорів, матеріалів, стилів і оригінальних штрихів як ззовні, так і всередині. 

Дайте волю своїй творчій натурі в стильному PEUGEOT108!

КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ КЕРМУВАННЯ

Місце водія в PEUGEOT 108 створене бути максимально інтуїтивним. Завдяки сидінню, що регулююється по вісоті все під рукою: центральна панель з органами управляня автомобілем, 7-ми дюймовий сенсорний екран, кнопка запуску двигуна з системою  Open & Go  та автоматичний кондиціонер.

ЗРУЧНИЙ БАГАЖНИК

Багажник PEUGEOT 108 є незвично великим для свого сегменту. Внутрішій об'єм становить - 243 л (196 дм3 зідно стандартів VDA), якщо автомобіль комплектується набором для ремонту колеса, або 227 л (180 дм3 згідно стандартів VDA), якщо авто комплектується запасним колесом. Об'єм можна  збільшити до 868 л (780 дм3 згідно стандартів VDA) склавши спинки задніх сидіть у співвідношенні 50/50 .
Доступ до багажника є дуже простим завдяки низкому порогові  (лише  77 cm) та поличці, що автоматично складається, коли багажник відчинено.  

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

PEUGEOT 108 пропонує п’ять варіантів оздоблення салону на вибір. Тканина Curitiba доступна ексклюзивно для версії Access. У версіях Active and Allure використовується оздоблення тканиною Carolight (з оновленим візерунком).

Сучасний та елегантний PEUGEOT 108 надихає на творчість. Обирайте з-поміж 8 різних дизайнерських тем, кожна з яких дозволить вам виділятися, де б ви не опинилися. Розкішний, вишуканий, урбаністичний чи спортивний - яким буде ваш PEUGEOT 108?

КОМПАКТНИЙ МІСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬ З ПОМІТНИМ ДИЗАЙНОМ

Для моделей з кузовами хетчбек доступні 7 кольорів на вибір:  червоний, білий, фіолетовий, темно-синій, темно-сірий, чорнй та жовтий.   Серед цих модних і вишуканих моделей є моделі з хромованими корпусами бокових дзеркал, тканиною Grey Rayura чи Liama, дверними поріжками та килимками з білими смужками та оздобленням передньої панелі в тон кольору кузова.

DRESSY

ШИК & СПОРТ 

З  PEUGEOT 108 ви  можете  одночасно виглядати спортивно та сучасно.  Переосмислюючи класичний узор "гусяча лапка" за допомогою сучасного 3D ефекту, тема Dressy(1)  пропонує розумне поєднання модних та спортивних трендів, яке  не залишить байдужими найвибагливіших модників!

PLAYLIST

МУЗИКА ДОРОГИ

Представляємо тему Playlist, яку ми створили спеціально для меломанів. Її піктограми,  натхнені аудио-плеєрами, підкреслять багатогранність ваших музичних смаків. Диско, рок, поп, електро... Вперед – досліджуйте місто у своєму темпі, ваш PEUGEOT 108 без труднощів встигатиме за вами! 

DIAMOND

РОК ТА ГЛАМУР

Тематичне оформлення Diamond (1) є головним законодавцем автомобільної моди. З цією перлиною ви не залишитеся без уваги. Чергування блискучих і матових призм надає металові додаткового об’єму та відчуття постійного руху. PEUGEOT 108 навіть досвидчених модних експертів може збити з пантелику. Ви точно станете зіркою дороги!

BARCODE

КОЛЬОРИ ТА ЛІНІЇ

Урбаністична хай-тек тема Barcode(1) заграє з кольорами та лініями, переосмислюючи встановлені дрес коди. Ця надсучасна тема  - ваш актуальний вибір. 

DUAL

ПОДВІЙНА ГРА

Ведіть подвійну гру з новою темою Dual (2), доступною для  п’ятидверних версій хетчбека PEUGEOT 108. Його зухвалий вигляд створюють два кольори, в які пофрбовано кузов і наклейки, в яких гама тіней поєднується з прозорістю, щоб тішити око вибагливого водія.
З темою Dual грайте з містом у  ту гру, на яку у  вас буде настрій.  

TATTOO

МАЛЮНОК НА ШКІРІ

Флористичні мотиви пронизують тему Tattoo,(1) натхнену стріт-артом. Ця тема дозволяє PEUGEOT 108 показати світові сміливий оригінальний стиль, що лежить десь між пасторальною романтикою та міською зухвалістю. Тема Tattoo – вибір тих, хто плекає тендітний бік своєї душі, не забуваючи про її екстравагантну натуру. Це дещо більше, ніж просто малюнок.

SPORT

СПОРТИВНИЙ ТА ДРАЙВОВИЙ

Тема Sport(1) надає PEUGEOT 108 динамічного вигляду. Якщо вам до вподоби спортивний стиль, ви оціните його блискучі чорні корпуси бокових дзеркал, червону облямівку й унікальні килимки з написом Sport. А шаховий малюнок прямісінько з перегонів не залишить місця для сумніву.

KILT

СПРАВЖНІЙ ДЕНДІ 

Дехто уявляє собі поїздку в машині, як елегантну прогулянку. З темою  Kilt(1)   класичний тартановий візерунок на кузові  PEUGEOT 108 отримує легкий дотик сучасності у вигляді ледь помітних подрярпин на клітчатому візерунку. Цей традиційний і водночас сучаний малюнок сподобається тим, хто шукає такого поєднання та цінує незрівнянний французьки шарм.  

  (1) Шість тем персоналізації : наклейки на кузов, корпуси дзеркал, килимки та ключі.
(2) Шість двокольорових опцій персоналізації п’ятидверного хетчбеку: бокові наклейки на кузов з градієнтом від чорного/сірого до прозорого, ретрокольори для верхньої частини кузова та килимки.  

PEUGEOT 108 оснащено високохнологічним обладнанням, яке допожить зробити ваше міське життя трішки простішим.

СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

PEUGEOT 108  знаменує нову еру технологій для пересування містом з його великим 7-ми дюймовим сенсорним екраном по центру передньої панелі. За його допомогою можна керувати радіо, бортовим комп’ютером та конфігурувати налаштування автомобіля. На  сенсорному екрані також відображається необхідна для водія інформація. 

MIRROR SCREEN

Технологія Mirror Screen  перетворює сенсорний екран автомобіля на дзеркальне відображення вашого смртфону. Ви зможете переглядати звичні меню, керувати ним разом з додатками без зусиль прямо з екрану.

СИСТЕМА OPEN & GO

Зручна Система безключового доступу та запуску двигуна   Open & Go дозвляє відмикати та замикати машину без ключа. А двигун можна запустити чи вимкнути, просто натиснувши кнопку Start/Stop.

КЛІМАТ КОНТРОЛЬ

Автоматичний однозонний клімат-контроль  керує такими функціями, як температура в салоні, потік повітря, його розподіл і забір. 

PEUGEOT 108 також оснащено найсучаснішии технологіями, призначеними для максимальної безпеки водія та пасажирів.

КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Камера заднього виду  автоматично активізується, коли в автомобілі вмикається задня передача, даючи водієві можливість  спостерігати за своїми маневрами на великому сенсорному екрані. Це довзоляє підвищити безпеку та спростити паркування.СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ЕКСТРЕНОМУ ГАЛЬМУВАННІ

Система допомоги при екстреному гальмуванні  Active City Brakeце функція, яка діє на гальмівну систему, якщо водій не може відреагувати досить швидко, їдучи вулицею зі швидкістю менше 30 км/год.  Це зменшує ризик зіткнення або допомагає зробити його менш серйозним.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗМІНУ ПОЛОСИ

Починаючи зі швидкості 50 км/год,  система  попередження про зміну полоси дозволяє  PEUGEOT 108 виявити будь-яке непередбачене перетинання розмітки за умови, що індикатор повороту не активований. Це звукове та візуальне попередження особливо корисно, якщо водій стає сонливим або втрачає концентрацію.

СИСТЕМА НЕПРЯМОГО ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ТИСКУ В ШИНАХ

Система непрямого визначення тиску в шинах відслідковує значення тиску в усіх 4-х колесах, попереджаючи водія лампочкою на передній панелі та звуковим сигналом про його зміну.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ

Для вашої безпеки PEUGEOT 108 оснащується 6 подушками безпеки (2 передні, 2 бокові спереду та дві фіранкові подушки безпеки) та ефективними системами кріплень (2 кріплення ISOFIX з трьома точками контакту ззаду).