Акции

 

Новий PEUGEOT 3008 - Автомобіль 2017 року в Європі

Новий PEUGEOT 3008 - Автомобіль 2017 року в Європі - доступний на вигідних умовах фінансування, а саме вкредит по 0,01годовых строком на 3 роки. Тепер, навітьне маючи усієї необхідної суми, можна виїхати з салону нановенькому PEUGEOT 3008 відразу, і купівля неспустошить ваші кишені. Крім того, на складах дилерів внаявності досить автомобілів, щоб задовольнитипідвищений попит на цю модель з боку українців.

Новий SUV PEUGEOT 3008 з'явився в Україні в квітні2017 року і за короткий строк завоював любовукраїнських споживачів і високі оцінки багатьохавтомобільних журналістів. Це підтверджує иноминацияновинки на престижну нагороду Автомобіля року 2018 вУкраїні.

Серед переваг Нового PEUGEOT 3008 сучасний і в той жечас строгий дизайн настоящегоSUV : масивний капот,широкі накладки на бампері, порогах і колісних арках,рейлинги, збільшений дорожній просвіт, який додаєавтомобілю прохідності. Фірмовий інноваційний салон Peugeot i -Cockpit другого покоління став ще технологічнішим іергономічним: маленьке спортивне рульове колесо,панель інструментів у вигляді екрану 12,3' cфутуристичною графікою розташована на рівні очей ілегко персоналізуватиметься згідно з перевагами водія,на 8' сенсорному екрані по центру приладової панелізосереджені функції управління основними системамиавтомобіля, поряд з ним також знаходяться елегантнікнопки управління, схожі на клавіші піаніно. Автомобількомплектується бензиновим двигуном 1,6 THP 150 л.с.або дизельним 2,0 HDi 150 л.с. на вибір в парі завтоматичною 6-тупенчатой трансмісією останнього покоління.

Новий SUV буквально наповнений технологіями, середних: система Advanced Grip Control, яка забезпечуєоптимальне зчеплення коліс з дорогою у будь-якихдорожніх умовах, автоматизована система екстреногогальмування Active Safety Brake, адаптивний круїз-контроль з функцією повної зупинки, система контролюрядності руху Lane Keeping Assist, адаптивна системаперемикання далекого світла High Beam Assist, системарозпізнавання втоми водія, система контролю "сліпихзон" та ін.(залежно від вибраної комплектації). Про усідостоїнства моделі можна детальніше дізнатися тут.
 
Ціна на PEUGEOT 3008 стартує від 702300 грн Більшетого до кінця вересня, на цю модель діє спеціальнікредитні умови у рамках фірмової програмифінансування PEUGEOT Finance : Новий SUV PEUGEOT3008 можна придбати під 0,01годовых строком на 3 роки.Щомісячний платіж складе усього лише від 8245 грн/місяць**.

* ви можете придбати автомобіль в кредит на наступних умовах: максимальний термін - 36 місяців, максимальну суму - 2 600 000 грн, процентна ставка 0,01одовых(база нарахування 365 днів в році), комісія за видачу кредиту - 2,50комиссия за відкриття поточного рахунку - 50 грн, комісія за внесення того, що обтяжило в ГРОДИ - 100 грн, комісія за отримання виписок з державних реєстрів - 199 грн(за 1 людину). Реальна процентна ставка складає 1,67одовых. Кредит надається у відділеннях Банку по усій території України за винятком тимчасово окупованої території АР Крим і зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Детальні умови кредитування упізнайте на сайті www.credit - agricole.ua або по телефону: 0800305555. Кредитний партнер ПАО "КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК". Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.
** щомісячний платіж розрахований для моделі PEUGEOT 3008 з бензиновим двигуном THP 150 л.с. AT6 в комплектації ACTIVE вартістю 746 700 грн., на якому встановлені такі опції: фарба металік, обігрівнижньої частини лобового скла, рейлинги сріблястогокольору, Grip Control, двозонний клімат-контроль,система Keyless Access, дах чорного кольору та ін.

Чекаємо Вас в нашому автоцентрі щодня з 9.00 до 19.00
З турботою про Вас ТОВ "АІС автоцентр Peugeot"

 
Список акцій